Garaj Kapıları ve Kepenk Sistemleri | Runax Systems

GARAJ KAPILARI VE KEPENK SİSTEMLERİ


 • STOR VE HASIR KEPENK SİSTEMLERİ

  Garaj kapıları ve kepenk sistemleri, güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, banka, vs. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir. Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır.

  Garaj kapıları ve kepenk sistemleri bir çok renk seçeneği ile uygulandığı mekanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

  Ayrıca mikro delikli(transparan) modeli sayesinde istenirse içerisinin tamamının veya sadece bir kısmının görünmesi sağlanarak farklı bir estetik ortam oluşturulabilir.

  Otomasyon sistemi diğer tüm sistemlerimizde olduğu gibi kumanda, buton, şifreli veya kartlı giriş çıkış gibi bir çok sisteme uyumlu olup, elektrik kesintilerinde manuel ve UPS kullanım özelliğine sahiptir.


 • YEKPARE VE SEKSİYONEL GARAJ KAPILARI

  Fabrikalarda, depo binalarında, iş yerlerinde, ev ve site garaj girişlerinde uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen; dış etkenlere karşı koruma sağlayan, hijyenik ortamın sağlanmasında ve alanın ısı dengesi korunmasında etkili, emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır.

  Araç giriş çıkışlannın yoğun olduğu alanlarda büyük kullanım kolaylığı sağlar.

  Seksiyonel garaj kapısı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasında boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle, ray içinde kayarak çalışır.

  Kurmalı Torsion yay sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılabilir.

  Kapı ağırlığı Olumsuz hava koşullarına yüksek mukavemet gösterir, şık görünümü ile uygulandığı alanlara prestij kazandınr.

  Halat kopma, yay kapma, pnomatik güvenlik, emniyet fotoselli gibi yüksek emniyet sistem­lerine sahip yapısı ile risksiz bir kullanım ömrü sağlar.


 • PANJUR SİSTEMLERİ

  Mekanlara mimari açıdan dekora­tif seçenekler sunan Panjur Sistemler­imiz ev ve ofislere güvenlik, yalıtım ve enerji tasarrufunu bir arada sunuyor. Güneş ışığı, yağmur, toz gibi dış etkenlerden koruyan panjur sistemi, güvenli yapısı ile mekanları zarar verici dış faktörlere karşı koruyor.