Fabrika Kapıları ve Yükleme Sistemleri | Runax Systems

FABRİKA KAPILARI VE YÜKLEME SİSTEMLERİ


 • SEKSİYONEL KAPI

  Fabrikalarda, depo binalarında, iş yerlerinde, ev ve site garaj girişlerinde uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen; dış etkenlere karşı koruma sağlayan, hijyenik ortamın sağlanmasında ve alanın ısı dengesi korunmasında etkili, emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır.

  Araç giriş çıkışlannın yoğun olduğu alanlarda büyük kullanım kolaylığı sağlar.

  Seksiyonel garaj kapısı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasında boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle, ray içinde kayarak çalışır.

  Kurmalı Torsion yay sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılabilir.

  Kapı ağırlığı Olumsuz hava koşullarına yüksek mukavemet gösterir, şık görünümü ile uygulandığı alanlara prestij kazandınr.

  Halat kopma, yay kapma, pnomatik güvenlik, emniyet fotoselli gibi yüksek emniyet sistem­lerine sahip yapısı ile risksiz bir kullanım ömrü sağlar.


 • PVC HIZLI KAPI

  Yüksek Hızlı PVC Kapılar, üstün dizaynları ile giriş ve çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen fonksiyonel kapı çözümleridir.

  Hızlı geçişi sağladığı için yoğun giriş-çıkış olan yerlerde zaman ve ısı kaybını en aza indirir, gaz ve koku izolasyonunu gerçekleştirir.

  Modüler değiştirilebilir perdeli ve aksamları arızasız çalışan sağlam gövdeli yapılarıyla güvenilirdirler.

  Esnek PVC ve polyesterden üretilmektedir.


 • PVC ŞERİT PERDE

  Esnek pvc malzemeden imal edilen şeritlerin yan yana dizilmesi ile oluşan hava sirkülasyonunu minimuma indiren kapı sistemlerdir. Isı ve toz izolasyonu istenen tüm mekanlar­da yaygın olarak kullanılmaktadır. Başlıca uygulama alanları, gıda üretim tesisleri, ilaç üretim tesisleri, boyahaneler, soğuk hava depoları, kaynak bölmeleri, araç yıkama kabinleri, konveyör bant giriş ve çıkışlarıdır. Bu alanlar dışında ihtiyaç duyulan her mekan da özellikle yoğun araç ve forklift trafiği olan kapılar için azami sızdırmazlık sağlarlar.


 • YANGIN KAPILARI

  Geçişlerinin yoğun olduğu alışveriş merkezi, hastane, okullar, fabrikalar, siteler sinema ve endüstriyel tesisler gibi kalabalık ortamlarda hızlı ve güvenli tahliye imkanı sağlarlar. Çıkan yangın ve oluşan dumanın yayılmasını önler. Uluslararası yangın sertifikasına sahip kapılardır.